“9 травня померло назавжди – це поразка ПОРОШЕНКА-ПУТІНА!

Світлина від Олександра Аронця.

Що дійсно показало 9 травня:

Перше: ненависть до українського.

Те, що ми всі з Вами спостерігали під час, так званого, кремлівського шабашу “Бесмєртного полку”, це ніщо інше, як ненависть до всього українського, до українськких символів, українських воїнів – ветеранів україноросійської війни, їх побиття, затримання, штурму штабу ОУН в Києві, захист червоних та георгіївських стрічок, захист комуністичної символіки поліціянтами (мєнтами), все це свідчить про недолугість, тупість та недалекоглядність влади місцевої і президентської.

Друге: влада не залишає собі планів “Б”

Використання тих самих методів, що за часів януковича: тітушок, беркуту, який ними керує, все це прискорює кінець владної верхівки, нерозуміючи того, що у нас війна, яка влада так маскує під АТО, що у нас дуже багато  людей, які готові за ненависть до України, вгризтися в горло будь кому, у тому числі і самому президенту, його дітям, його міністрам і депутатам, це лише питання часу.

Третє: ніякої декомунізації та люстрації в Україні не відбулося.

Звісно, вже зрозуміло, що і де-факто і де-юре, ніякої люстрації та декомунізації не відбулося, і та ширма яка відбулася в державі, це лише доказ тому, все ще попереду.

Четверте: 9 травня – померло назавжди.

9 травня вже ніколи не буде святом ні Перемоги ні Пабєди, 9 травня – це ганьба, яку спровокував сам путін і підтримав його “губернатор” – Порошенко, а тому від сьогодні всі дискусії стосовно “чи потрібно це свято чи ні, чи потрібний вихідний” прискорив процес стерти цю дату з календарів України, а отже всі хто його будь яким чином пропагуватиме, чи підтримуватиме, автоматично підпадає під електорат та прибічників путіна, пропагандистів “руського міра”, анексії Криму та загарблення частини Донбасу російськими окупаційними військами.

Ця дата стала кривавою і злочинною для всіх націоналістів і патріотів України і шиком та шабашом для “любітєлєй” всього русського.

Як би це не дивно звучало, але я дякую за таке 9 травня владі України, і особисто президенту-губернатору Порошенку, він дійсно прискорює процес декомунізації і ненависті до всього, що хоч якось поєднане з СРСР та московією взагалі.

Ви, не пане президенте, робите все і продовжуєте політику свого попєрєдніка, якого вигнали з України, януковича, той масово українізував Україну, а ви її віддаляєте швидкими темпами  від азіатської орди, хоч самі цього і не усвідомлюєте.

Дякую вам Порошенко, за свій тупізм, недолугу політику, і відсутність елементарного логічного мислення, за знання історії і уроків, які б могли вивчити, я змовчу…

Одним словом “ГРАБЛІ”.

Олександр Куліковський,

громадський діяч.Ваш коментар

 • Громадське голосування

  Чи маєте Ви довіру до теперішньої влади?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»