Картинки по запросу главы Печерской РГА о вступлении в Партию регионов

Нинішній голова Печерської РДА, 32-річний Сергій Мартиньчук (на фото), виявляється, ще зовсім недавно входив до Партії регіонів. Що характерно, Мартиньчук просився в партію “кримінальних попередників” буквально в квітні 2013 року. Опублікував в інтернеті відповідні документи, автор вимагав, щоб голова Печерської РДА сам подав до відставки.

Про це повідомила громадська активістка Неля Химинець у Facebook..

“Можно спитати, що ця істота робить на посаді голови районної Печерської адміністрації в місті Києві? Сергій Олександрович – це вже все! Ви в курсі? Можете до мене вже не їхати і не дзвонити мені з погрозами – я сама приїду і сама зателефоную. У всіх є час до вихідних! Або п. Сергій йдь самі у відставку, або визначена категорія осіб самостійно приймає рішення про його звільнення від зайнятої посади !!! В іншому випадку Ви отримаєте той самий результат, але це буде шумно і зовсім не добре !!! “, – написала Химинець, супроводжував свій пост копіями документів.

Прес-служба.Ваш коментар

 • Громадське голосування

  Чи маєте Ви довіру до теперішньої влади?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»