Реабілітації режиму Януковича. А чого Ви чекали?

Картинки по запросу олександр солонько

Ну от, знакова віха в справі реабілітації режиму Януковича та легалізації награбованого ним за роки панування в Україні. Януковича, Клюєва і Ставицького Інтерпол знімає з розшуку.

Здивовані? Дарма.

А чого Ви, власне, очікували?

Що ті, хто грабує українців і виводить награбоване в офшори й ховає в матрацах будуть карати тих, хто роби в те ж саме та ще й нинішніх навчив?

Що ті, хто вбиває і садить добровольців, націоналістів, воює з громадою та підписував з Путіним «Мінськ», будуть карати тих, хто здавав Путіну Крим, кидав до в’язниць націоналістів та воював з громадою?

Що ті, хто сам уникає люстрації, будуть люструвати таких же як самі?

Що ті, хто ненавидить українську громаду та розглядає її як масу, з якої треба витискати ресурси, будуть карати тих, хто так само ненавидить і зневажає українську громаду і, будучи при владі, тримав її за бидло, яке мало віддавати їм останнє і при цьому мовчати?

Що ті, хто хочуть все розпродати і втекти, лишивши країну Путіну, будуть карати тих, хто хотів все розграбувати і як найвигідніше продати Україну Путіну?

Дуже наївні сподівання.

Можливо список ще поповниться, але це вже мало чого міняє в цілому. Чи є в цих подіях прямий інтерес влади? Безмовно є. При чому як прямий, так і опосередкований.

Покарати за корупцію і здачу національних інтересів тих, хто колись був недоторканим, означає створити прецедент і стати його жертвою. Це опосередкований інтерес. Уникнення відповідальності.

Прями інтерес ще більш очевидний. Гроші. Гроші. Гроші.

Нам розповідають про міфічні мільйони режиму Януковича, які наче повернулися в бюджет. Може й повернулися, але чи не занадто мала ціна за те, щоб дозволити цим нелюдям вільно себе почувати і спокійно жити після того що вони зробили з цією країною. А нинішній правлячий клас робить все аби їх переплюнути.

Олександр Солонько, політичний аналітик.Ваш коментар

 • Громадське голосування

  Чи маєте Ви довіру до теперішньої влади?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»