Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу

6 серпня, о 10-45 ранку Корольовський районний суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Галагузу у справі за позовом народного депутата України Олега Черпіцького до «Газети по-українськи».

Як відомо, О.Черпіцький вимагає стягнути з цього україномовного видання 170 000 гривень за образу його честі та гідності. Це у свою чергу може спричинити закриття газети.

Напередодні журналістці Олені Галагузі, яка є автором статті, через яку позиваються, погрожували примусово доправити до суду.

Ряд впливових журналістських організацій, зокрема «Стоп цензурі», «Українська медіа профспілка» висловили свою підтримку журналістці. Цей судовий процес став предметом розгляду Міжнародної організації «Репортери без кордонів».

«Дехто з депутатів- «тушок» намагається вислужитись перед своїми новими господарями переслідуючи незалежні ЗМІ в окремо взятій Житомирській області. Вони хочуть повернути ті часи, коли в Україні зникали журналісти, а з допомогою судів закривались опозиційні видання. Ми підтримуємо журналістку Олену Галагузу, яка не побоялась виступити в ефірі «П’ятого каналу” та розповісти про ті утиски, які чиняться на свободу слова в Житомирській області. Ми просимо усіх небайдужих журналістів та громадян прийти до приміщення суду і підтримати журналістку Олену Галагузу та не допустити розправи над незалежним виданням» – зазначив член Ради ГО “Люстрація” Сидір Кізін.

Прес-служба ГО “Люстрація”

 • Громадське голосування

  Чи маєте Ви довіру до теперішньої влади?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»