Відкрий ЧП “Прокуратура” та посади усіх.

Кажуть, що вести бізнес в Україні важко. Постійно публікуються якісь рейтинги, де наша країна займає поважне місце десь Гондурасом та Зімбабве. Ситуація не дуже приваблива як і для інвесторів так і пересічних громадян які хочуть заробити на кусок хліба.

Хоча вийдеш на вулицю і хвилин за 20 можна нарахувати розкішних авто, вартість яких напевне на бюджет якоїсь з сумнозвісних республік потягне.

Так в чому ж проблема ?

Та в тому, що у нас потрібно вести правильний бізнес, бізнес по-українськи.

Це як ?

А дуже просто. Береш хабар, ( вибачте інвестицію) і йдеш до досвідченого гуру, у нас їх називають чиновниками, чи держслужбовцями обласного чи столичного рівня. За допомогою перемовин, слідуючи всім правилам по Карнегі, домовляєшся про ринкову нішу( посаду).

І незабаром у найкоротший термін, ви уже власник наприклад підприємства «Прокуратура». Чи якогось іншого. І починаєш успішно працювати, дотримуючись якихось формальних норм, які хоч і мають грізні назви ( Конституція, Кодекс ….). Але дотримуючись їх формально, ви користуєтесь цими інструментами на свій смак та розсуд, задіюючи для цього всі механізми створені для вас державою: бюрократію, підтримку силових структур… і все ви на коні, не ловіть гав.

Працюйте, заробляйте, діліться з ким потрібно і бізнес буде процвітати. Ну звичайно є певні правила, наприклад: поганим тоном вважається оформляти на себе розкішні авто, дачі, яхти, все те що надбане своїми мозолями.

Так ось живе та працює у місті Тернополі такий собі Антюк Іван Петрович, людина талановита та розумна.  Пропрацювавши на різних посадах у тернопільській прокуратурі, накопичивши чимало «досвіду», він у 2009 він став керівником підприємства «Прокуратура» Підволочиського району Тернопільскої обл.

«Реєстрація та внесення інформації про підприємство ПРОКУРАТУРА ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ в ЄДРПОУ були здійснені 29.05.2009 .

Компанія ПРОКУРАТУРА ПІДВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ зареєстрована по адресу ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛ., ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ Р-Н, СМТ ПІДВОЛОЧИСЬК ВУЛ. ЗАЛІЗНИЧНА БУД. 1. спеціалізується на Діяльність у сфері юстиції та правосуддя.

Налоговою інспекцією підприємству надані ЄДРПОУ 21162050.

Зв’язатися з представниками підприємства можливо по номеру телефона 3543-21343. Керівником призначений АНТЮК  ІВАН ПЕТРОВИЧ.»

Досить непогано,очолювати таке підприємство, та і можливості які відкриваються. Іван Петрович користався ними на повну, адже це повна та абсолютна влада над усім районом. Потім з часом пребрався назад у область, як не як мати фірму у районі уже було нижче його амбіцій. Стати підприємцем у області він ще не потягнув, але на першого зама спромігся, що теж непогана посада, хоча у прокуратурі області все уже не так просто як у районі.

Наприклад Головним прокурором області є Мартинюк Олександр Григорович старший радник юстиції, а власником підприємства є такий собі Райчиба Руслан Іванович.

Хто ця людина, невідомо, але підприємець він успішний. До цього питання ми повернемось у слідуючому розслідуванні.

А зараз повернемось до Івана Петровича, про нього вже була розміщена стаття, де описано скромні доходи та життя пана прокурора

Нелегке життя прокурора Івана Антюка

 А зараз пан Антюк, займається тим що намагається на ключові посади у різних державних відомствах Тернополя розставити своїх людей. В данний момент його цікавить земля, тому вся увага звернута на Держзем. Якщо з Міською радою все вирішено свої люди уже на місцях і земелька потихеньку виділяється, дається в оренду потрібним людям, які тут же відкривають ресторани тощо..

То  в самому управлінні, ще позалищались люди які не дуже гнучкі, та не хочуть працювати на таку чітку та гарно вистроєну бізнесову систему яка обплутала місто та область. Але прокуратура, то є великі можливості,  незгідного завжди можна притягнути до кримінальної відповідальності, на вісивши на нього всі смертні гріхи. Так і робиться з таким собі Фроловим, працівником Держгеокадастру, його Антюк хоче притягнути до кримінальної відповідальності за те, що той виконав рішення Міськради, і  поставив підпис на рішенні Міськради про виділення землі. І тут пан прокурор знайшов гарну причину, щоб притягнути людину до відповідальності тільки за те, що той виконував свої службові обов”язки.

Але у наших прокуратурах по іншому і не можна, якщо у столиці мільйонні хабарі носять прямо у кабінети, то у провінції потрібно важко працювати, розігрувати схеми, маніпулювати фактами, закривати очі на певні розбіжності в документах, свідченнях.

Ось так і живем, був Майдан, забули про нього, система процвітає, всі залишились, тільки немає Героїв з Небесної Сотні, уже немає тисяч других які голі. босі боронять Україну в так званому АТО.

Їх уже немає, зате залишились чинуші, вони обсіли нас і сосуть кров. Думаєте ЗУ “Про очищення влади” працює ?  Він тільки є, а таких як Антюк і тисяч других він не стосується. Вони і далі роблять бізнес, і цих людей не спинити, вони влада, вони керують нашою державою.

Прес-служба ГО “Всеукраїнська Люстрація”Ваш коментар

 • Громадське голосування

  Чи маєте Ви довіру до теперішньої влади?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»