БЕЗКАРНІСТЬ ГОЛОВИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО СУДУ СЕРГІЯ ВОЗНЮКА.

СУДДЯ БОРИСПІЛЬСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ СЕРГІЙ ВОЗНЮК. ПРОДОВЖУЄ ПРАЦЮВАТИ. ГОЛОВА СУДУ

Фото УНИАН

Сергій Вознюк був відсторонений 7 жовтня 2014 року за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 375 Кримінального кодексу України (прийняття завідомо неправосудного рішення, вироку, ухвали). Суддю ще п’ять разів відсторонювали в 2015 році.

Суддю звинувачують у тому, що він в червні 2014 року звільнив з колонії колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого за вбивство, за станом здоров’я. Нагадаємо, Віктор Лозінський був засуджений до 14 років позбавлення волі за вбивство мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника. Вбивство викликало великий суспільний резонанс, політичні заяви нинішніх високопосадовців на захист нардепа. У квітні 2011 року Дніпровський районний суд Києва засудив екс-депутата до 15 років позбавлення волі. Однак у вищих інстанціях термін зменшили до 10 років. В результаті, чоловік відсидів до п’яти років.

Як повідомляла “Українська правда”, Сергій Вознюк також позбавив прав учасника Автомайдану Олексія Ткачука строком на 6 місяців за сфальшованим рапортом і протоколом, який складали на всіх автомайданівці, що їздили у Межигір’я 29 грудня 2013 року.  Також суддя вів справу В’ячеслава Чорновола і закрив її, бо вважав, що Чорновіл загинув не в наслідок замовного політичного вбивства, а через звичайне ДТП. Проти такого рішення виступають родичі Чорновола.

Міністерство юстиції звернулося до правоохоронних органів, ГПУ, Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо розслідування дій судді Бориспільського міськрайонного суду Київської області Сергія Вознюка. Цікаво, що незважаючи на те, що рішення суду, який відпустив Лозінського, оскаржується прокуратурою, рішення швидко виконали і відпустили з колонії колишнього нардепа.

Тим часом Сергій Вознюк далі працює в суді. Ба навіть, головує там. Відповідно до декларації за 2015 рік (а на сайті суду розміщені декларації керівництва та суддів), в 2015 році суддя отримав 293 тисячі грн. доходу, з яких 166 тисяч — зарплата, 12 тисяч — матеріальна допомога, 115 тисяч — подарунок, приз чи виграш. У членів сім’ї дохід в 2015 році становив 324 600 грн. (200 тисяч — призи, подарунки, виграші, 116 800 — зарплата та 7 800 — інші види доходів). У декларанта земельна ділянка площею 2500 кв.м. (скоріш за все спільно з родиною). З транспортних засобів у родини дві автівки Toyota Rav 4 2012 року випуску та Mitsubishi Pajero 2007 року випуску (суддя використовує за 3 тисячі грн в рік).

Джерело.Ваш коментар

 • Громадське голосування

  Чи маєте Ви довіру до теперішньої влади?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...
 • Останні записи

 • Архіви

 • Анонси

  19.08.2010
  Акція до Дня Незалежності. Старт Всеукраїнської кампанії "Прапор"
  19.08.2010
  Вишиванковий фестиваль у Одесі до Дня Незалежності
  5.08.2010
  Корольовський суд м. Житомира викликає на допит журналістку Олену Гагаузу
  31.07.2010
  Олег Осуховський про податковий кодекс на телеканалі UBC
  29.07.2010
  Суд переніс розгляд справ щодо затриманих під час акції проти приїзду патріарха Кирила

  Календар національної пам`яті
  Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація» Громадська організація «Люстрація»